Bilder SIDEBOARD, BONDROKOKO, 1940-TAL
HÖJD 86, LÄNGD 160, DJUP 46 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK
Slutar om 17 timmar 55 minuter
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK