Auktioner Möbler SKÅP, NYRENÄSSANS, VALNÖT, 1800-TALETS SLUT

Bilder SKÅP, NYRENÄSSANS, VALNÖT, 1800-TALETS SLUT

SKÅP, NYRENÄSSANS, VALNÖT, 1800-TALETS SLUT

800 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 244, LÄNGD 164, DJUP 70 CM
ÅLDERSSLITAGE, MÄRKEN

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 16 timmar 44 minuter

FÅTÖLJ samt FOTPALL, Chesterfield, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 525 SEK

SOFFA, nyrokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

SOFFBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK