Bilder SKÅP, NYRENÄSSANS, VALNÖT, 1800-TALETS SLUT
HÖJD 244, LÄNGD 164, DJUP 70 CM
ÅLDERSSLITAGE, MÄRKEN
Slutar om 16 timmar 44 minuter
ÅLDERSSLITAGE, MÄRKEN