Bilder INGVAR HILDINGSSON, PALL, SIGNERAD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT
BJÖRK, HÖJD 32 CM, DIAM 25 CM
BRUKSSKICK
Slutar om 18 timmar 51 minuter