Bilder SLAGBORD, 1700-TAL, SENBAROCK
HÖJD 75, LÄNGD 101, BREDD 52, BREDD UPPFÄLLD 185 CM
ÅLDERSSKICK, SLITAGE, MÄRKEN
Slutar om 16 timmar 33 minuter