Bilder VÄGGSKÅP, EK, 1700/1800-TAL
HÖJD 65, LÄNGD 60, DJUP 25 CM
ÅLDERSSLITAGE, RENOVERAT, SENARE LÅS
Slutar om 19 timmar 47 minuter
HÖJD 65, LÄNGD 60, DJUP 25 CM