Bilder BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
Rammått: 34x43cm.
Slutar om 7 timmar 27 minuter
Slutar om 7 timmar 27 minuter
Slutar om 7 timmar 27 minuter
Rammått: 34x43cm.
Slutar om 7 timmar 27 minuter
Slutar om 7 timmar 27 minuter
Slutar om 7 timmar 27 minuter