Auktioner Möbler BYRÅ MED VITRINÖVERDEL

Bilder BYRÅ MED VITRINÖVERDEL

BYRÅ MED VITRINÖVERDEL

1200 SEK

Värdering: - SEK

Chippendale-stil, 1900-talets första hälft, 2-delat, åldersrelaterat slitage, gavlar med torrsprickor, H.206, B.112, Dj.33-51 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

SPARKCYKEL med 3 hjul och lastflak. (bruksslitage) 60x55cm flak

Värdering: -

Bud: 850 SEK

SÄNGBORD Paret, i furu, 19-2000 tal. H:50x 43x 34cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

STEGE, äldre, H: 191cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

RÄTSKIVA L:3m

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter