Bilder BYRÅ MED VITRINÖVERDEL
Chippendale-stil, 1900-talets första hälft, 2-delat, åldersrelaterat slitage, gavlar med torrsprickor, H.206, B.112, Dj.33-51 cm. (vån1)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK