Auktioner Konst & Grafik Lotta Backman litografi och Bruno Liljefors tryck, största mått 60x56

Bilder Lotta Backman litografi och Bruno Liljefors tryck, största mått 60x56

Lotta Backman litografi och Bruno Liljefors tryck, största mått 60x56

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Parti tavlor, bonader och ramar, största mått 43x32 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Signerad olja på duk, "Vinedigmotiv" mått 40 x 45 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

N.Neilsen olja på duk, "Marint motiv", mått 50 x 70 cm

Värdering: 50

Bud: 110 SEK

Tryck på duk, 2 st.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK