Bilder Mats Åke Bergström
Litografi, 12/50, SigneradBild mått 29x32 cmRam mått 42x46 cm
Slutar om 1 timme 8 minuter
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Slutar om 1 timme 9 minuter
Slutar om 1 timme 9 minuter