Bilder IB KOFOD LARSEN, (1921-2003) Denmark
Matsalsgrupp 7 delar, 1960-tal, matbord samt sex stolar,
fanerade med jakaranda, stolar med genombruten rygg och lösa stoppade sitsar, bordets höjd ca 74, diameter 115, totallängd med 2 iläggsskivor 205 cm, CITES-intyg medföljer
Slutar om 6 timmar 17 minuter
Slutar om 6 timmar 17 minuter
Slutar om 6 timmar 17 minuter