Bilder BENGT GÖRAN KARLSSON (född 1954)
Figurer, signerad, olja på duk, bildmått 55 x 46 cm
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 6 minuter