Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, Stockholmsmotiv, mongramsignerad V.K.
Rammått: 70x55 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 9 timmar 10 minuter
Slutar om 9 timmar 18 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK
Slutar om 9 timmar 19 minuter