Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, otydligt signerad.
Rammått: 57x37,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 10 timmar 46 minuter
Slutar om 10 timmar 54 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK
Slutar om 10 timmar 55 minuter