Bilder Konsolhylla, björk med skuren dekor, 1800/1900-tal.
Längd: 57 cm.
Bruksskick. Repor (se bilder).
Slutar om 11 timmar 25 minuter
Slutar om 11 timmar 27 minuter
Slutar om 12 timmar 15 minuter
Längd: 57 cm.