Bilder Drängaskåp, avlutad furu, 1900-talets första hälft.
Höjd: 176 cm.
Längd: 92 cm.
Bredd: 50 cm.
Bruksskick. Orangrepp.
Slutar om 9 timmar 38 minuter
Slutar om 9 timmar 40 minuter
Slutar om 10 timmar 28 minuter