Bilder Spegel, bronserat trä, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets mitt.
Höjd: 76 cm
Bredd: 29 cm.
Bruksskick.
Slutar om 9 timmar 2 minuter
Slutar om 9 timmar 50 minuter
Höjd: 76 cm
Bredd: 29 cm.
Bruksskick.
Slutar om 9 timmar 2 minuter
Slutar om 9 timmar 50 minuter