Bilder Spegel med konsolbord, 1800-talet.
Höjd på spegel 182cm bredd 86,5cm,
Höjd på konsolbord 68cm bredd 80cm djup 38,5cm,
Ålders relaterad slitage / bra skick.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 15 timmar 21 minuter
Slutar om 16 timmar 38 minuter
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 4 dagar