Bilder Jugend - Rundabord / rökbord med tillbehör samt förvaring, 1900-talets första del.
Bord med avtagbar bricka i koppar och förvaringsutrymme samt tidningsställ,
Medföljer bricka med skålar samt tändstickshållare i hamrad koppar.
Höjd 71 cm,
Diameter 60 cm,
Förekommer lagning annars i stabilt samt ok skick.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 17 timmar 29 minuter
Slutar om 17 timmar 35 minuter
Slutar om 17 timmar 47 minuter