Bilder Karmstolar, 2st, Tygklädda sitsar, 1900-talets andra hälft.
Höjd på dam stol 97cm sitthöjd 49cm bredd 60,5cm djup 50cm,
Höjd på herrstol 109,5cm sitthöjd 51,5cm bredd 63,5cm djup cirka 51cm,
Bruksslitage men i bra skick.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 13 timmar 52 minuter
Slutar om 13 timmar 58 minuter
Slutar om 14 timmar 10 minuter