Bilder Bordsskulptur i gjutensmide på stensockel, Lofoten HG Handmade Norway.
Bordsskulptur i gjutensmide på stensockel, Lofoten HG Handmade Norway.
Signerad samt daterad 2002,
Höjd 15,5cm,
Bredd 14cm,
Djup 7,6cm,
Ettikettmärkt Lofoten HG Handmade Norway,
Bra skick.