Auktioner Konst & Grafik Bordsskulptur i gjutensmide på stensockel, Lofoten HG Handmade Norway.

Bilder Bordsskulptur i gjutensmide på stensockel, Lofoten HG Handmade Norway.

Bordsskulptur i gjutensmide på stensockel, Lofoten HG Handmade Norway.

125 SEK

Värdering: 100 SEK

Signerad samt daterad 2002,
Höjd 15,5cm,
Bredd 14cm,
Djup 7,6cm,
Ettikettmärkt Lofoten HG Handmade Norway,
Bra skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88