Auktioner Konst & Grafik Erling Johansson, landskap, signerad och daterad 1955

Bilder Erling Johansson, landskap, signerad och daterad 1955

Erling Johansson, landskap, signerad och daterad 1955

550 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

BORDSLAMPA, Copenhagen Hi-lights A/S

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Södermanland

Slutar om 16 minuter

JENS QUISTGAARD (1919-2008), ishink

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 16 minuter

GEORG JENSEN, juldekorationer, 7 st

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Södermanland

Slutar om 16 minuter

GEORG JENSEN, juldekorationer, 8 st

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Södermanland

Slutar om 16 minuter