Bilder Italiensk skola 1700-tal
oljemålning på duk uppfodrad på ny duk, "Den barmhärtiga samariten", bär signatur C. Becher Venedig, träskuren genombruten ram förgylld med slagmetall, rokokostil 1860-tal, 19x27, rammått 51x45
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 5 timmar 16 minuter
Slutar om 5 timmar 24 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 180 SEK
Slutar om 5 timmar 25 minuter