Bilder Gnistskydd, jugend, tidigt 1900-tal
Målad plåt. Höjd 101 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK