Bilder Pinnstol, grönbetsad, Bornholm, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 81 cm.
Bredd: 43 cm.
Bruksskick.
Slutar om 4 timmar 44 minuter
Slutar om 4 timmar 46 minuter
Slutar om 5 timmar 34 minuter