Bilder Skåp, lackerat trä, 1960-tal.
Höjd: 150 cm.
Längd: 50 cm.
Bredd: 38 cm.
Bruksskick.
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Slutar om 7 timmar 31 minuter
Slutar om 8 timmar 19 minuter
Höjd: 150 cm.
Längd: 50 cm.
Bredd: 38 cm.
Bruksskick.
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Slutar om 7 timmar 31 minuter
Slutar om 8 timmar 19 minuter