Bilder Dekorations-zebra, lackerad papp, 1900-tal.
Höjd: ca. 108 cm.
Längd: ca. 90 cm.
Bruksskick. Spricka i svans (se bild).
Slutar om 4 timmar 1 minut
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 51 minuter