Bilder Oidentifierad konstnär, litografi, "Mitsubishi 1917"
Oidentifierad konstnär, litografi, "Mitsubishi 1917"
Signerad och numrerad 110/200.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK