Bilder Bord, Trädgårdsbord, Industristil, Träskiva med metall underrede, 1900-talets början.
Höjd 77cm,
Bredd 138cm,
Djup 70cm,
Ã…lders relaterad slitage men i bra samt stabilt skick.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 10 timmar 56 minuter
Slutar om 11 timmar 2 minuter
Slutar om 11 timmar 14 minuter