Bilder Bokhylla med vitrindel, 3-sektioner, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960/70-talet.
Höjd 172cm,
Bredd 240cm,
Djup 45cm,
Medföljer två st tillhörande handtag i trä,
Bruksslitage men i bra skick.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 41 minuter
Slutar om 11 timmar 47 minuter
Slutar om 11 timmar 59 minuter