Bilder Bokhylla i furu, 1970/80-talet.
Höjd 107cm,
Bredd 80cm,
Djup 28cm,
Bruksslitage men i bra skick.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 9 timmar 44 minuter
Slutar om 9 timmar 50 minuter
Slutar om 10 timmar 2 minuter