Auktioner Möbler Bord, Märkt, Karl Andersson och Söner, Huskvarna.

Bilder Bord, Märkt, Karl Andersson och Söner, Huskvarna.

Bord, Märkt, Karl Andersson och Söner, Huskvarna.

125 SEK

Värdering: 100 SEK

Höjd 70cm,
Bredd 85cm,
Djup 85cm,
Förekommer bruksslitage se bild resten i ok skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ "RITZ CHAIR 1" PARET STOLAR, LAMMHULTS

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

Slutar om 11 timmar 42 minuter

SKÄNK/SIDEBOARD, MAHOGNY, 1940/1950-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

Slutar om 11 timmar 48 minuter

PARET FÅTÖLJER, MAHOGNY, NYROKOKOSTIL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 12 timmar

SKÅP, NYRENÄSSANS, EK, 1880/1890-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 10 minuter