Bilder GUNGSTOL, 1900-tal.
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 51 minuter
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Slutar om 7 timmar 9 minuter
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 51 minuter
Slutar om 6 timmar 57 minuter
Slutar om 7 timmar 9 minuter