Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
skogslandskap, signerad, olja på duk, bildmått 66 x 50 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 5 timmar 24 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 5 timmar 26 minuter
Slutar om 5 timmar 28 minuter