Auktioner Möbler Bruno Mathsson 1907-1988

Bilder Bruno Mathsson 1907-1988

Bruno Mathsson 1907-1988

1100 SEK

Värdering: 200 SEK

vilstol "Pernilla 3" Dux, stomme av bok, ljus textilklädsel, lös dyna, längd 165, bredd 80 (slitage/skador - i behov av renovering, fläckar)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

65. Äldre snurrpall / orgelpall/ pianostol

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 33 minuter

3. 3st vitmålade stolar

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 41 minuter

50. Vit / Blå pall

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 41 minuter

88. Litet vardagsrumsbord m. vit skiva

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 42 minuter