Auktioner Möbler Bruno Mathsson 1907-1988

Bilder Bruno Mathsson 1907-1988

Bruno Mathsson 1907-1988

2 månader 8 timmar 41 minuter

2024-05-26 17:00

2300 SEK

Värdering: 200 SEK

vilstol "Pernilla 3" Dux, stomme av bok, ljus textilklädsel, lös dyna, längd 165, bredd 80 (slitage/skador - i behov av renovering, fläckar)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland