Auktioner Möbler Erik Sigfrid Persson 1898-1983

Bilder Erik Sigfrid Persson 1898-1983

Erik Sigfrid Persson 1898-1983

350 SEK

Värdering: 200 SEK

tillskriven, vilstol "Lysmasken", Möbel Kultur AB Hörby 1960/70-tal, zig zag formad, stomme i bemålat stål, dyna i tegelfärgat sinn, längd 156, bredd 60 (bruksslitage)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

65. Äldre snurrpall / orgelpall/ pianostol

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 8 timmar 43 minuter

3. 3st vitmålade stolar

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

Slutar om 8 timmar 51 minuter

50. Vit / Blå pall

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 8 timmar 51 minuter

88. Litet vardagsrumsbord m. vit skiva

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 8 timmar 52 minuter