Bilder VÄGGSEKTION "Rival" Brødrene Jåtogs Møbelfabrikk, Norge, fanerat i teak, 2 sektioner, 1900 talets mitt. H:190x 92x 40cm per sektion. (bruksslitage)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 13 timmar 51 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 13 timmar 53 minuter