Auktioner Möbler Piedestal, höjd 66 cm

Bilder Piedestal, höjd 66 cm

Piedestal, höjd 66 cm

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Nagg finns

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Stolar 3 st 1800-tal höjd 83 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 48 minuter

Kökssoffa, 1930-tal, höjd 97 cm, längd 154 cm, djup 64 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 51 minuter

Sideboard, stavlimmad ek höjd 89 cm, längd 140 cm, bredd 45 cm

Värdering: 50

Bud: 140 SEK

Slutar om 6 timmar 52 minuter

Värdering: 50

Bud: 130 SEK

Slutar om 6 timmar 53 minuter