Auktioner Guld, Silver & Smycken Diamantbrosch Platina, Hugo Strömdal, 1943, ca 17,8 gr

Bilder Diamantbrosch Platina, Hugo Strömdal, 1943, ca 17,8 gr

Diamantbrosch Platina, Hugo Strömdal, 1943, ca 17,8 gr

2 månader 19 dagar

2024-07-28 13:39

7500 SEK

Värdering: - SEK

Delbar, Antikslipade diamanter, Längd 5,5cm Höjd ca 2cm

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Värdering: 3 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 8 timmar 24 minuter

ALVAR AALTO, "Pall 60", Artek, tillverkningsår 2011

Värdering: 1 200

Bud: 950 SEK

Slutar om 8 timmar 26 minuter

STIG LINDBERG, vas, fajans, "Karneval", Gustavsbergs Studio

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

Slutar om 8 timmar 28 minuter

VIKSKÄRM, jugend, tidigt 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter