Auktioner Övrigt Sex stycken "Sullastolar" samt en soffa modell Bellman

Bilder Sex stycken "Sullastolar" samt en soffa modell Bellman

Sex stycken "Sullastolar" samt en soffa modell Bellman

80 SEK

Värdering: 30 SEK

Österby Auktioner/KW Auktioner

Dannemoravägen 9 KW Auktioner/Österby Auktioner Dannemoravägen 9 748 31 Österbybruk
748 31 Österbybruk

k.w.auktion@norduppland.se
070-949 46 24, 0763-4621 40, 073-339 03 86,

ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

Värdering: 8 000

Bud: 8 200 SEK

Slutar om 16 timmar 20 minuter

PATRICIA URQUIOLA, stol, "Nub", Andreu World, samtida

Värdering: 1 500

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 16 timmar 22 minuter

Pressening 3 st

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Skåp

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 16 timmar 23 minuter