Auktioner Rökbord, intarsia under glasskiva

Bilder Rökbord, intarsia under glasskiva

Rökbord, intarsia under glasskiva

2 månader 13 dagar

2024-07-07 18:40

420 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

CHESTERFIELDSOFFA, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 51 minuter

CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal senare del

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 51 minuter

SOFFA, Clubmodell, 1900-talets senare del

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 51 minuter

JOSEF FRANK (1885-1967), taklampa

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Södermanland

Slutar om 7 timmar 51 minuter