Bilder MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
Rammått: 46,5x64cm.
Ej examinerad ur ram.
Slutar om 7 timmar 15 minuter
Slutar om 7 timmar 15 minuter
Slutar om 7 timmar 16 minuter