Auktioner Övrigt Ferguson TED-20, CWW 297 Nr: 173

Bilder Ferguson TED-20, CWW 297 Nr: 173

Ferguson TED-20, CWW 297 Nr: 173

0 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Brödburk trä, signerad Bertil Roslund

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Nils Asplund, olja på pannå, signerad och daterad 1938

Värdering: 2 000

Bud: 950 SEK

Norrbotten

Hilding Mickelsson foto "Spillkråkan landar" signerad

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Ivar Morsing, olja på träskiva

Värdering: 2 000

Bud: 401 SEK

Norrbotten