Bilder Nils Asplund, olja på pannå, signerad och daterad 1938
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 6 timmar 42 minuter
Slutar om 6 timmar 42 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 80 SEK
Slutar om 6 timmar 43 minuter