Auktioner CARL-HARRY STÅLHANE, 12 st assietter, stengods, Designhuset, 1900-talets andra hälft

Bilder CARL-HARRY STÅLHANE, 12 st assietter, stengods, Designhuset, 1900-talets andra hälft

CARL-HARRY STÅLHANE, 12 st assietter, stengods, Designhuset, 1900-talets andra hälft

250 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Dekor av blommor, diameter ca 21 cm

5 st DEWALT BATTERIMASKINER

Värdering: 1 000

Bud: 2 700 SEK

Slutar om 9 timmar 56 minuter

KORSLASER DEWALT DW 088CG + MOTTAGARE DE0892

Värdering: 1 000

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 10 timmar 4 minuter

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad Andersson

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 50 minuter

2 Stolar med broderade sitsar. Rokoko-stil, 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK