Bilder 2 Stolar med broderade sitsar. Rokoko-stil, 1900-talet.
Mäter ca: 89cm höga, 46cm breda & 45cm i sitthöjd.
Bruksslitage, märken, fläckar, skav.
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK