Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad Andersson
Landskap, ca 72 x 59 cm
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK