Auktioner Möbler Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.

Bilder Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.

Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.

260 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 74,5cm hög & 63x109cm.
Bruksslitage, märken, färgbortfall.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

5 st DEWALT BATTERIMASKINER

Värdering: 1 000

Bud: 2 700 SEK

Slutar om 9 timmar 53 minuter

KORSLASER DEWALT DW 088CG + MOTTAGARE DE0892

Värdering: 1 000

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad Andersson

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 47 minuter

2 Stolar med broderade sitsar. Rokoko-stil, 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK