Bilder SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.
Rammått: 65x76cm.
Mindre ytslitage.
Slutar om 10 timmar 5 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 10 timmar 13 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 59 minuter