Auktioner Konst & Grafik SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.

Bilder SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.

SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.

80 SEK

Värdering: - SEK

Rammått: 65x76cm.
Mindre ytslitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

5 st DEWALT BATTERIMASKINER

Värdering: 1 000

Bud: 2 700 SEK

Slutar om 10 timmar 5 minuter

KORSLASER DEWALT DW 088CG + MOTTAGARE DE0892

Värdering: 1 000

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 10 timmar 13 minuter

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad Andersson

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 59 minuter

2 Stolar med broderade sitsar. Rokoko-stil, 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK