Auktioner Övrigt Ferguson TEA 20, EPS 743 Nr: 174

Bilder Ferguson TEA 20, EPS 743 Nr: 174

Ferguson TEA 20, EPS 743 Nr: 174

0 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Halsband, guld 18 K

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

Norrbotten

Linnedukar för målning, 3 stycken

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Olja på pannå, signerad B. Alfheim Ockelbo -74

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Halsband, guld 18 K

Värdering: 1 600

Bud: 1 500 SEK

Norrbotten