Bilder Olja på pannå, signerad B. Alfheim Ockelbo -74
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 6 timmar 24 minuter
Slutar om 6 timmar 25 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 80 SEK
Slutar om 6 timmar 26 minuter